Add your review
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
From the brand
snagle pawsnagle paw
Dog Travel Car Supplies
Snagle Paw Dog Pooper Scooper
Dog Runner for Yard
Snagle Paw Dog Chain Leash
Dog Stake
Dog Tie Out Cable
Snagle Paw Gate
Dog Leash for 2 Dogs
Product Dimensions ‏ : ‎ 600 x 0.2 x 0.2 inches; 1.96 Pounds
Item model number ‏ : ‎ 2024-Cable
Date First Available ‏ : ‎ November 20, 2024
Manufacturer ‏ : ‎ Snagle Paw
ASIN ‏ : ‎ B0DFCK7M5Y
Best Sellers Rank: #16,196 in Pet Supplies (See Top 100 in Pet Supplies) #29 in Dog Tie-Outs & Stakes